INTEGRA

INTEGRA VAC to wygodne i nieskomplikowane urządzenie do zabudowy umożliwiające zastosowanie odkurzacza centralnego w budynkach wielorodzinnych głownie w mieszkaniach i apartamentach. Podczas sprzątania używamy  jedynie lekki i elastyczny wąż ssący a wszystkie zanieczyszczenia gromadzą się  jednorazowym worku filtracyjnym, który w bardzo łatwy sposób można  wymienić.

Integra vac można z powodzeniem podłączyć również pod system węża chowanego  w ścianę  Hide-A-Hose stosując wąż bez pokrowca.

INTEGRA VAC przewidziany jest do montażu w wielu miejscach w zależności od zapotrzebowania:

  • w cokole szafek kuchennych lub garderoby
  • na ściankach bocznych,
  • wewnątrz szafek
  • pod blatem szafki

ZALECENIA INSTALACYJNE

Model odkurzacza:Integra Vac
Powierzchnia (m2):do 250
Przybliżona liczba gniazd ssących:4-5

CHARAKTERYSTYKA TECHNICZNA

Model odkurzacza:Integra Vac
Moc (W):1100
Przepływ powietrza (m3/h):162
Moc ssąca(AirWatt):425
Podciśnienie (mmH2O):2700
Pojemność zbiornika (l):4
Poziom hałasu(dB):do 50
Filtracjaworek + filtr

Montaż w każdej pozycji, pod szafką kuchenną, w szafce kuchennej, na ścianie, pionowo, poziomo.

 

Kontakt

Aby zamówić cennik elementów i akcesoriów centralnego odkurzania, wypełnij poniższy formularz (pola oznaczone * są wymagane).

Zastanawiasz się, czy odkurzacz centralny sprawdzi się w Twoim domu? My wiemy, że tak. Montaż systemu centralnego odkurzania można przeprowadzić zarówno w budynkach już wykończonych, jak i tych będących w trakcie budowy. Pomożemy Ci przygotować się do montażu, podpowiemy również na jakie elementy zwrócić uwagę, by zamontowany odkurzacz spełnił Twoje oczekiwania.

Do każdego naszego montażu podchodzimy indywidualnie, uwzględniając zarówno typ budynku, jak i potrzeby jego właścicieli. Dzięki naszej szerokiej ofercie jednostek ssących oraz akcesoriów jesteśmy w stanie zaproponować nie tylko najlepsze i najbardziej ekonomiczne urządzenie, lecz również dodatkowe rozwiązania, które pozwolą Ci cieszyć się wszystkimi zaletami systemów centralnego odkurzania.