NC jest nowoczesną, wysokowydajną jednostką zaprojektowaną specjalnie do mieszkań, apartamentów itp. Jego małe gabaryty pozwalają na prostą instalację w szafce kuchennej, biurze, łazience…

Niski poziom hałasu sprawia, że jest on perfekcyjnym wyborem do czyszczenia w niewielkich pomieszczeniach nieprzeszkadzając w jakichkolwiek aktywnościach domowych.

NC-New Concept jest jednostką centralną, której cechy sprawiają, że jest idealnym wyborem do komfortowego i efektywnego czyszczenia.

Obsługa i utrzymanie NC-New Concept jest bardzo łatwe i szybkie. Zmiany wymaga tylko łatwy w instalacji worek papierowy (jednorazowy) oraz filtr.

Nowy rewolucyjny koncept w systemach centralnego odkurzania mieszkań.

2166515594_3d5072c19a_o 1) JEDNOSTKA CENTRALNA ODKURZACZA
Umiejscowienie w szafce kuchennej, biurze, łazience… etc.

2166515594_3d5072c19a_o 2) SZUFELKA KUCHENNA
Umiejscowiona najczęściej pod szafką kuchenną, w wiatrołapie itp. Wystarczy zamieść brud w pobliże szufelki i włączyć stopą system centralnego odkurzania. Cały brud przedostaje się poprzez sieć rur do odkurzacza centralnego.

2166515594_3d5072c19a_o 3) GNIAZDA SSAWNE
Zlokalizowane w ścianach lub w miejscach, gdzie nie będą zastawiane meblami.

 4) RURY I AKCESORIA
Rury i kształtki PVC o średnicy 50.8 mm oraz akcesoria sprzątające.

 

Kontakt

Aby zamówić cennik elementów i akcesoriów centralnego odkurzania, wypełnij poniższy formularz (pola oznaczone * są wymagane).

Zastanawiasz się, czy odkurzacz centralny sprawdzi się w Twoim domu? My wiemy, że tak. Montaż systemu centralnego odkurzania można przeprowadzić zarówno w budynkach już wykończonych, jak i tych będących w trakcie budowy. Pomożemy Ci przygotować się do montażu, podpowiemy również na jakie elementy zwrócić uwagę, by zamontowany odkurzacz spełnił Twoje oczekiwania.

Do każdego naszego montażu podchodzimy indywidualnie, uwzględniając zarówno typ budynku, jak i potrzeby jego właścicieli. Dzięki naszej szerokiej ofercie jednostek ssących oraz akcesoriów jesteśmy w stanie zaproponować nie tylko najlepsze i najbardziej ekonomiczne urządzenie, lecz również dodatkowe rozwiązania, które pozwolą Ci cieszyć się wszystkimi zaletami systemów centralnego odkurzania.