Zaawansowany technologicznie proces filtracji

Transformacja potrzeb użytkowników w innowacyjne rozwiązania – to kwintesencja odkurzaczy centralnych SACH VAC.

1) WLOT POWIETRZA

2) WYLOT POWIETRZA

3) SILNIK
Wysokowydajne silniki (w modelu VAC 2.4 zastosowano układ dwóch silników)

4) FILTR HEPA
Wyłapuje i filtruje cząstki z powietrza o wielkości od 3 mikronów zapewniając sprawność filtracji na poziomie 99,97%

5) FILTR OCHRONY PRO-TECTA
Filtr ochronny z tworzywa sztucznego, łatwy w czyszczeniu, do wielokrotnego użycia

6) UCHWYTY MOCUJĄCE KOSZ
Nowo zaprojektowane uchwyty sprawiają, iż opróżnianie zbiornika staje się jeszcze łatwiejsze

7) CYKLON
Cyklon jest pierwszym stopniem filtracji podczas której odkurzone zanieczyszczenia, wprawiane są w ruch obrotowy zanim opadną na dno zbiornika

Dlaczego SACH?

Każda nasza instalacja zaczyna się od dokładnego poznania Twoich potrzeb. Dzięki temu mamy pewność, że zarówno projekt, jak i instalacja spełni Twoje oczekiwania.

PRO-TECTA BY SACH

SACH opracował system filtracji Pro-Tecta, w skład którego wchodzi filtr z siatką z tworzywa sztucznego o wysokiej skutecznooeci filtracji, do której nie przywiera brud, co oznacza zdecydowanie rzadszą konieczność czyszczenia filtra. Ten przyjazny dla użytkownika, łatwy w czyszczeniu filtr jest jednym z najbardziej efektywnych na rynku.

ZAWÓR BEZPIECZEŃSTWA

Praktyczny dodatek w postaci zaworu bezpieczeństwa, który zapewnia ochronę silnika przed przegrzaniem w przypadku zatkanej instalacji lub filtra. (Dostępny w modelach z dwoma silnikami).

EASY-KLIK

System chłodzenia silnika wyposażony jest w filtr węglowy, aby wychwycić drobinki węglowe pochodzące ze szczotek silnika, które w przeciwnym razie przedostałyby się do atmosfery.

TŁUMIK

Obudowa silnika została zaprojektowana tak, aby połączyć ze sobą 3 strefy całkowicie odizolowane od siebie tj.: komora chłodzenia silnika, strefa elementów elektronicznych oraz strefa wylotu powietrza z tłumikiem. Nowy design zapewnia jeszcze większą ochronę silnika przy jednoczesnej redukcji poziomu hałasu poniżej 60 dB.

FILTR WĘGLOWY

Prosty mechanizm mocujący filtr, ułatwia jego demontaż i montaż skracając przy okazji czas konserwacji.

ELEKTRONIKA

owa, zmodyfikowana automatyka odkurzaczy serii SACH VAC podczas startu urządzenia, zapewnia łagodne i płynne zwiększenie prędkości obrotowej silnika przy mniejszym zużyciu prądu.

Bezprzewodowy system

Idealny do systemów centralnego odkurzania, które nie posiadają niskonapięciowej instalacji elektrycznej lub została ona uszkodzona. Bezprzewodowy system umożliwia załączanie i wyłączanie odkurzacza z rączki węża przeznaczonego do tego systemu. System jest również wyposażony w wyłącznik niskiego ciśnienia, który wyłączy odkurzacz w sytuacji awaryjnej.

1) ODBIORNIK BEZPRZEWODOWY
Radiowy odbiornik montowany przy jednostce centralnej odkurzacza.

2) NADAJNIK BEZPRZEWODOWY
Radiowy nadajnik montowany przy szufelce kuchennej.

3) WĄŻ DO SYSTEMU BEZPRZEWODOWEGO

 

Kontakt

Aby zamówić cennik elementów i akcesoriów centralnego odkurzania, wypełnij poniższy formularz (pola oznaczone * są wymagane).

Zastanawiasz się, czy odkurzacz centralny sprawdzi się w Twoim domu? My wiemy, że tak. Montaż systemu centralnego odkurzania można przeprowadzić zarówno w budynkach już wykończonych, jak i tych będących w trakcie budowy. Pomożemy Ci przygotować się do montażu, podpowiemy również na jakie elementy zwrócić uwagę, by zamontowany odkurzacz spełnił Twoje oczekiwania.

Do każdego naszego montażu podchodzimy indywidualnie, uwzględniając zarówno typ budynku, jak i potrzeby jego właścicieli. Dzięki naszej szerokiej ofercie jednostek ssących oraz akcesoriów jesteśmy w stanie zaproponować nie tylko najlepsze i najbardziej ekonomiczne urządzenie, lecz również dodatkowe rozwiązania, które pozwolą Ci cieszyć się wszystkimi zaletami systemów centralnego odkurzania.