Posiadamy w swojej ofercie serię odkurzaczy centralnych, przeznaczonych do instalacji domowych, które usatysfakcjonują najbardziej wymagających użutkowników pod względem jakości, mocy, różnorodności, wyglądu itp. Ich wysokie osiągi sprawiają, że są wysokoefektywne w każdym rodzaju instalacji domowych.

Jest prosty do instalacji. Instalacja sieci rur PVC musi być wykonywana podczas budowy lub przebudowy budynku.

SACH może być instalowany we wszystkich typach domów.

Korzyści oferowane przez systemy centralnego odkurzania są nieograniczone. Bardzo efektywnie i w krótkim czasie można odkurzać firanki, zasłony, dywany, meble…

Zaoszczędzisz czas i uwolnisz się od niepotrzebnego stresu.

2166515594_3d5072c19a_o 1) JEDNOSTKA CENTRALNA ODKURZACZA
Umiejscowienie w garażu, piwnicy… etc..

2166515594_3d5072c19a_o 2) SZUFELKA KUCHENNA
Umiejscowiona najczęściej pod szafką kuchenną, w wiatrołapie itp. Wystarczy zamieść brud w pobliże szufelki i włączyć stopą system centralnego odkurzania. Cały brud przedostaje się poprzez sieć rur do odkurzacza centralnego.

2166515594_3d5072c19a_o 3) GNIAZDA SSAWNE
Zlokalizowane w ścianach lub w miejscach, gdzie nie będą zastawiane meblami.

 4) RURY I AKCESORIA
Rury i kształtki PVC o średnicy 50.8 mm oraz akcesoria sprzątające.

 

Kontakt

Aby zamówić cennik elementów i akcesoriów centralnego odkurzania, wypełnij poniższy formularz (pola oznaczone * są wymagane).

Zastanawiasz się, czy odkurzacz centralny sprawdzi się w Twoim domu? My wiemy, że tak. Montaż systemu centralnego odkurzania można przeprowadzić zarówno w budynkach już wykończonych, jak i tych będących w trakcie budowy. Pomożemy Ci przygotować się do montażu, podpowiemy również na jakie elementy zwrócić uwagę, by zamontowany odkurzacz spełnił Twoje oczekiwania.

Do każdego naszego montażu podchodzimy indywidualnie, uwzględniając zarówno typ budynku, jak i potrzeby jego właścicieli. Dzięki naszej szerokiej ofercie jednostek ssących oraz akcesoriów jesteśmy w stanie zaproponować nie tylko najlepsze i najbardziej ekonomiczne urządzenie, lecz również dodatkowe rozwiązania, które pozwolą Ci cieszyć się wszystkimi zaletami systemów centralnego odkurzania.