Zestaw sprzątający Standard

SACH oferuje praktyczny i nowoczesny 10-elementowy zestaw sprzątający, dzięki czemu sprzątanie staje się proste i komfortowe.

SACH oferuje również możliwość rozbudowania zawartości zestawu sprzątającego, więc sprzątanie może stać się jeszcze bardziej komfortowe.

 

Wąż bez włącznika w rączce

Szczotka do wykładzin i podłóg

Szczotka mała

Końcówka szczelinowa

Szczotka do tapicerki

Szczotka podłogowa

Uchwyt do zamocowania ssawek na rurze teleskopowej

Rura teleskopowa

Wieszak na wąż

Torba na szczotki

 
 

Kontakt

Aby zamówić cennik elementów i akcesoriów centralnego odkurzania, wypełnij poniższy formularz (pola oznaczone * są wymagane).

Zastanawiasz się, czy odkurzacz centralny sprawdzi się w Twoim domu? My wiemy, że tak. Montaż systemu centralnego odkurzania można przeprowadzić zarówno w budynkach już wykończonych, jak i tych będących w trakcie budowy. Pomożemy Ci przygotować się do montażu, podpowiemy również na jakie elementy zwrócić uwagę, by zamontowany odkurzacz spełnił Twoje oczekiwania.

Do każdego naszego montażu podchodzimy indywidualnie, uwzględniając zarówno typ budynku, jak i potrzeby jego właścicieli. Dzięki naszej szerokiej ofercie jednostek ssących oraz akcesoriów jesteśmy w stanie zaproponować nie tylko najlepsze i najbardziej ekonomiczne urządzenie, lecz również dodatkowe rozwiązania, które pozwolą Ci cieszyć się wszystkimi zaletami systemów centralnego odkurzania.