Zestaw sprzątający Vac Digital

SACH do każdego odkurzacza VAC DIGITAL poleca praktyczny i nowoczesny 11-elementowy zestaw sprzątający, dzięki czemu sprzątanie staje się proste i komfortowe. Wąż z zestawu posiada w rączce funkcje włączenia / wyłączenia oraz elektroniczną regulację siły ssącej. Oba końce węża posiadają możliwość obrotu wokół osi o 360°, aby odkurzanie było jeszcze bardziej komfortowe.

Odkurzacz centralny dostępny jest z zestawem sprzątającym lub bez. SACH oferuje również możliwość rozbudowania zawartości zestawu sprzątającego, więc sprzątanie może stać się jeszcze bardziej komfortowe.

 

Wąż z elektroniczną regulacją mocy ssącej i przełącznikiem on/off w rączce

Szczotka do wykładzin i podłóg

Szczotka mała

Końcówka szczelinowa

Szczotka do tapicerki

Szczotka podłogowa

Uchwyt do zamocowania ssawek na rurze teleskopowej

Rura teleskopowa

Torba na szczotki

Ścienny uchwyt na rurę teleskopową

Wieszak na wąż

 
 

Kontakt

Aby zamówić cennik elementów i akcesoriów centralnego odkurzania, wypełnij poniższy formularz (pola oznaczone * są wymagane).

Zastanawiasz się, czy odkurzacz centralny sprawdzi się w Twoim domu? My wiemy, że tak. Montaż systemu centralnego odkurzania można przeprowadzić zarówno w budynkach już wykończonych, jak i tych będących w trakcie budowy. Pomożemy Ci przygotować się do montażu, podpowiemy również na jakie elementy zwrócić uwagę, by zamontowany odkurzacz spełnił Twoje oczekiwania.

Do każdego naszego montażu podchodzimy indywidualnie, uwzględniając zarówno typ budynku, jak i potrzeby jego właścicieli. Dzięki naszej szerokiej ofercie jednostek ssących oraz akcesoriów jesteśmy w stanie zaproponować nie tylko najlepsze i najbardziej ekonomiczne urządzenie, lecz również dodatkowe rozwiązania, które pozwolą Ci cieszyć się wszystkimi zaletami systemów centralnego odkurzania.